Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Zinxhirë të rëndë ari po pushtojnë botën e modës!

Zinxhirë ari ka vite të tëra që përdoren për zbukurimin e dekoltesë gjatë stinëve të ndryshme, dhe tani bota e modës po e merr përsipër këtë trend. Nga zinxhirë dizajnerësh në lidhje Kubane, këto zbukurime trendi në fakt janë një rikthim në klasiken.

Shikoni se si mund t’i përshtatni ato me veshjet e tuaja të preferuara.

Vitet e 80-ta

View this post on Instagram

Date night silk 🐚

A post shared by Lucia Zolea (@luciazolea) on

Veshje pune elegante

View this post on Instagram

Caramel latte 🥛🌰

A post shared by Beatrice Gutu (@beatrice.gutu) on

Bluzë të hapur

Veshje të zakonshme

View this post on Instagram

I’ll be dreaming about this @newbottega necklace

A post shared by Kerry Pieri (@kerrypieri) on

Përshtatni me zinxhirin e këmbës

Shtresoni

View this post on Instagram

Don’t touch my vintage necklaces.

A post shared by Erika Boldrin (@erika_boldrin) on

Në plazhë

View this post on Instagram

To this ❤️ #film

A post shared by Evangelie Smyrniotaki (@styleheroine) on