Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Trendi më i ri i X-Girl syzeve të diellit – Po rikthehet modeli i epokës së kaluar!

Kemi parashikuar që këto syze do të jenë një hit për këtë vit mirëpo kur i pamë në pistat e Aleksandër Uothjer në bashkëpunim me Alajn Mikli, qëndrimi ynë u betonua. Është edhe oficiale se syzet e fundit me korniza të holla, që përkujtojnë një epokë të kaluar të Britni Spirs dhe Kijanu Rivs në Matrix, janë të preferuarat e modeleve.

Elizabeth and James McKinley

Celine

 

 

 

 

Le Skinny, Poppy Lissiman

Radarlock Path, Oakley

 

Adam Selman The Flex, Le Specs x

 

Illesteva

 

 

Replay Vintage

 

Slim Retro

 

Topshop Willis