Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Trendi i ylbertë do të jetë manikyri juaj i ardhshëm!

Pjesa më e mirë e gjërave të thjeshta dhe klasike – si një manikyr french – është se gjithnjë mund të filloni me këtë lloj të manikyrit, si dhe të shtoni zbukurime ashtu si t’ju dojë zemra.

Nga klasiket, kemi patur mundësinë të shohim ombre French si dhe hapsira negative orbitale French. Por dizajni më i fundit French është më e preferuara për të gjithë.

Ngjashëm me manikyrin gradient, French i ylbertë përfshin ngjyra të ndryshme në secilin thua. Por, ashtu sikur majat French, dizajni i ylbertë vazhdon me pjesën e mbetur të thoit pa ngjyrë ose nude, si dhe ngjyrë e cila mbetet vetëm për në maja të thonjve.

Nëse jeni kurreshtarë të shihni se si duket një manikyr French i ylbertë, në vazhdim mund të shihni ato.

View this post on Instagram

just the tip and a touch of bling ✨

A post shared by Taryn Multack (@missladyfinger) on

Artistja e thonjve Taryn Multack aplikoi pamjen e thonjve të ylbertë me tone pastel. Majat e thonjve janë një përzierje e verdhë, e gjelbër, e kaltër si dhe portokalli që të ngjajnë në një pushim tropikal.

View this post on Instagram

🌈PRIDE NAILS🌈 done by me💓✨

A post shared by chrissy (@christinagranthands) on

Në këtë fotografi ju mund të shihni një french 2 ngjyrësh.