Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Thonjtë konfeti janë manikyri më argëtues për momentin!

Kur moti më në fund arrinë temperaturën më të lartë dhe djelli rrezon pas orës 6 të mbrëmjes, është koha për të festuar. Dhe si mund të festoni më mirë se me një manikyr të trendit më të fundit në të cilën përfshihen konfeti.

Duke u rradhitur nga xixat e lehta në yje prej foljeve, thonjtë konfeti japin iluzionin e xixave që lundrojnë në thonjtë tuaj, apo sikur po hidhen në ajer. Pamja e këtyre thonjëve është po aq argëtuese si ajo e thonjëve të mbushur me xixa, vetëm se pak më argëtuese.

Keni nevojë për pak inspirim? Në vazhdim do të mund të shihni disa nga pamjet më të mira të thonjëve konfeti.

View this post on Instagram

🌈RAINBOW 🌈

A post shared by Naomi Yasuda (@naominailsnyc) on

View this post on Instagram

#summeriscoming @nellyp19

A post shared by THE POLISH LOUNGE (@yournewnaillady) on