Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Thonjt tortoiseshell janë trendi më i fundit për 2020

Tortoiseshell po përjeton një famë të madhe. Mënyra si ta përdorni? Në thonjët tuaja.

Qoftë vendosni për një finish me përplot shkëlqim apo e përzieni atë me një nudo alternative dhe thonjë të printuar, thonjët tortoiseshell janë trendi i fundit për 2020.

Sepse, kush nuk dëshiron ti përshtatë aksesorët me manikyrine tyre?

1. Simpatike dhe të shkurtëra

2. Me shirit ari

3. Tortoiseshell takon të zezën mat

4. Tortoiseshell zgjatje

5. Llak nudo

View this post on Instagram

濃いめカラーのべっこうネイル +細めのゴールドライン💅 カラーの混ざりあった やわらかい印象のべっこうに仕上げました☺ べっこうといってもいろいろ… 奥が深い… ・ ……………………………………………………………… ☺hiyonail mail⇒[email protected] ・ ☺LILACE HAIR LOUNGE 内 ご予約はプロフィールのリンク linktr.ee/hiyo_2からお願いいたします …………………………………………………………… ・ #nail #nails #nailart #nailarts #nailartdesign #nailartdesigns #gel #gelnail #gelnails #gelnailart #gelnailarts #gelnailartdesign #gelnailartdesigns #gelgelart #gelarts #kokoist #kokoistusa #handpaint #hioyonail #hioyonailgallery #tortoiseshell #tortoiseshellnail #tortoiseshellnails #KOKOISTartcreativeteam

A post shared by hiyonail (@hiyo_2) on

6. Pikëla ari

7. Të përziera

8. Ndjenja e të qenit macë

 

Burimi: glamourmagazine.co.uk