Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Të gjitha pamjet që ju nevojiten t’i shihni nga ndeja e jonë #FASHIONforall

Bileta më e nxehtë në qytet në natën e djeshme ishtë tek ndeja e FASHION #FASHIONforall e rilancuar në vendin e ashtu-quajtur Toronto’s Design Exchange.

Një dysheme e ndezur kërcimi, me ambient elegant dhe me një vision gjithëpërfshirës sjelli artistët më me stil të qytetit për një natë të paharrueshme. Dhe ashtu siç edhe kemi shpresuar, turma solli lojën A të rrobaqepësisë tek ndeja duke e paraqitur një varg të stileve individuale.

Shikoni në galerinë e mëposhtme për të parë modën nga ndeja e natës së kaluar #FASHIONforall:

 

 

 

 

 

Burimi: fashionmagazine.com