Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

“Street Style” më të mira nga Java e Modës së Londrës!

Derisa shfaqja e modës që ndodh 2 her në vit po vazhdon, publiku internacional po ndjek rrugët e Londrës duke kërkuar inspiracion. Agjenda e veshjeve vjesht/dimër 2019? Koleksioni i studentëve i Riccardo Tisci për Burberry, kthimi i Vivienne Westwood në pistë me veshje ekstravagante për femra dhe meshkuj, si dhe Victoria Beckham.

Këtë vit gjithashtu kemi edhe përvjetore të dizajnerëve historik si Zandra Rhodes e cila feston 5 dekada në industri si dhe Hussein Chalayan i cili feston 25 vite që nga debutimi në Londër, etj.

Në shfaqe do shihni shtresime inovative, xhinse të lara në acid si dhe akra të ngjyrës neo-bezhë nga Burberry – hija që shihet kur uleni në front rresht.

Në vazhdim do shihni fotografi të veshjeve më të mira nga fotografi Jonathan Daniel.