Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Stilimi i flokut duke i kapur lartë duket bukur tek të gjithë

Asgjë nuk mund të ndryshoj pamjen nga ajo e relaksuar në elegante siç e bën stilizimi i flokëve.

Dhe qoftë zgjedhni një bishtalec të lartë apo një punxh balerine, ose zgjedhni dizajne të gërshetave, kapja e flokëve lart në një stil të bukur gjithnjë është ide e bukur.

Nuk ka diskriminim të flokëve, me shumë mundësi për zgjedhje për flokun e gjatë, të shkurtër dhe me gjatësi të mesme, kaçurrele, të valëzuara ose të drejta. Përkundër disa mendimeve, stilizimi i flokut duke i kapur lart duket bukur në të gjithë.

Më poshtë do të mund të gjeni disa fotografi me stilet e përzgjedhura nga ne dhe të inspiroheni për stilizimin tuaj të ardhshëm për ndonjë mbrëmje të veçant që do të keni në ditët e ardhshme!

Sofia Carson

 

Margot Robbie

 

Lily Collins

 

Megan Markle

 

Jennifer Lopez

 

Amber Heard

 

Ashley Graham

 

Mila Kunis

 

Hailee Steinfeld

 

Emma Stone

 

Jenna Dewan-Tatum

 

Woah – Jaime King

 

Zoe Kravitz

 

Kristen Bell

 

Rita Ora

 

Margot Robbie

 

Jourdan Dunn

 

Emilia Clarke

 

Gal Gadot

 

Rosie Huntington-Whiteley

 

 

Burimi: glamour.com