Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Stile të bukura flokësh për dasma

Së bashku me fustanin e përkryer, stili i përsosur për flokë dasmash është një stil që duhat ta bëjë çdo nuse në ditën e saj të madhe. Dhe kur vie puna te stilet e flokëve për dasma, çdo nuse e ka stilin e saj të veçant. Qoftë nëse jeni duke planitikuar që të keni një atmosferë romantike, shkëlqyese apo plazhore për ditën tuaj të dasmës, ju jeni të kufizuar që të frymëzoheni nga stilet e bukura për flokë dasmash që mund t’i shihni më poshtë.

Për nusen plazhore: Stile për flokë dasmash me gjysëm të larta dhe gjysëm të ulëta

Nëse jeni duke planifikuar dasëm plazhore apo jeni duke kërkuar që të bëni një stil për flokë dashmash, ky stil gjysëm i lartë, gjysëm i ulët është edhe i thjesht edhe elegant. Një gërshetim romantik i aksesorit me xhevahir për flokë, i shton pamjes tuaj shije të butë dhe tekanjoze.

 

 

 

 

 

 

 

Për nusen e magjepëse: stil dashmash për flokë valore retro për flokë të shkurtra

Ky stil dasmash për flokë është opcion madhështor për nuset që kanë flokë të shkurtra. Kaqurrelet e buta dhe një gjilpërë e zbukuruar për flokë ndjellë magjepsje hollivudiane për pamje tërheqëse që kurrë nuk do të dalë jashtë mode.

 

 

 

 

 

 

 

Për nuset boho: krehje florale për dasëm

Nëse jeni duke ëndërruar që të keni një dasëm bohemiane, kjo krehje do të bëjë përfundimin e përsosur tek pamja e juaj e nusërisë. Kjo krehje e gërshetuar bukur patjetër që do t’i mahnis musafirët tuaj përderisa aksesorët floral do të shtojnë përfundim boho-elegante.

 

 

 

 

 

 

 

Burimi: redken.com