Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Si të përgatisni një maskë avokadoje për flokë?

A e dini se avokadot janë një faktorë natyral për largimin e nyjeve në flokë? Shikoni pijen e avokados për flokë të krijuar nga stilisti i flokëve Andrew Fitzsimons. Për të përgatitur maskën për kujdesin e flokëve juve ju duhen vetëm 4 përbërës dhe 45 minuta nga koha juaj. Rezultatet? Flokë të lëmuara, të buta dhe me shkëlqim.

Në vazhdim mund të shikoni videon ku ju do shihni përgatitjen e maskës hap pas hapi: