Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Si të ndërtoni një kapsulë të garderobës verore!

9 gjërat e vetme që ju duhen këtë sezonë për të qenë më me stil.

1.Fustani për diell

summer must-haves

Nuk ka kuptim të filloni verën pa një fustan për diell. Zgjedhni një stil të gjithanshëm të cilin do mundeni ta stilizoni me shumë lloje të këpucëve.

2.Syzet e rrumbullakëta

Ralph Lauren sunglasses

Po, është momenti i syzeve të vogla, por një palë syze të rrumbullakëta gjithmonë do jenë joshëse.

3.Një pjesëshe klasike

summer must-haves

Blerja e bikineve nuk duhet të shkaktojë kokëdhimbje- kërkoni një pjesësh me hije vibrante që shmangin trendet evidente.

4.Fund me lule

summer must-haves

Qoftë e përshtatni me një bluzë të thjeshtë apo mëndafshi, një fund midi është një zgjidhje shumë e mirë për verë.

5.Take për festa

Prada heels

Kur koha është e ngrohtë, taket e larta nuk do ju pëlqejnë si zakonisht. Investoni në një palë të cilat do ju përshtateshin më së shumti.

6.Këmishë me dantellë

H&M vest

Zgjedhja e veshjeve të verës është pak e vështirë, por një këmishë me dantellë do ua lehtësojë gjërat. E po veshjet e mëndafshit nuk janë të tepërta asnjëherë.

7.Pantollona të lehta

Wide leg trousers & Other Stories

Vera në qytet, qoftë në zyre apo në pushim, kërkon një palë pantllona të lehta me material prej liri apo pambuk të ajrisshëm. Këtë sezonë kërkoni një palë pantollona të gjëra të thella.

8.Sandalet e kuqërreme

summer must-haves

Përderisa është argëtuese të lozni me ngjyrat e ndryshme verore të sandaleve, një palë sandale të lëkurës do i qëndrojnë testit të kohës. Sandalet e Greqisë Antike janë më të mirat, lëkura nën ndikimin e rrezeve të diellit ndërron ngjyrën në kafe të errët dhe terrakote.

9.Çanta prej kashte

summer must-haves

Çanta e përjetshme prej kashte shkon shumë në qytet aq sa edhe në pushime. Zgjegjni një çantë prej lëkure apo shiritave kanavacë për një rehati të shtuar, dhe një hapsirë të madhe që mundëson të fusni në të peshqirin tuaj kur është koha e plazhit.