Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Rikthimi i Woodstock!

Me përvjetorin e 5-të të Woodstock vjen edhe pamja e re e modës së luleve. Këtu do të shihni kombinime të luleve dhe trendit tie-dye me veshje të plazhit për një udhëtim të largtë.

Veshjet e sipërme: Xhaketë, bluzë me mëngë të shkurtërta, që të dyja Polo Ralph Lauren. Pantollonat e shkurtër – Levi’s, Bandanna – rripi, karficë me guacka deti, e tëra një arkivë e vjetër A.N.G.E.L.O. Vathët – Satin G. Choker me guacka deti – Madame Pauline Vintage. Karfica të thurura – Dior. Karfica me guacka deti, unaza – Carolina Bernardini Jewelry. Qafore të vjetra dhe unaza.