Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Rihanna me bishtaleca të mahnitshëm të kapura dhe me buzë të kuqe në Londër

Në dhjetorin e vitit të kaluar në British Fashion Awards, Rihanna kishte veshur një kaskadë me lule misri të freskëta dhe një seri diamantesh që, së bashku, dukeshin të mrekullueshme. Mbrëmë në festën pas ndejës në Netflix 2020 BAFTA në Londër, këngëtari dhe stilisti Fenty prezantuan një ekuacion të ri stili mahnitës.

Me të mbërritur në pantallona me shkëlqim të butë dhe një majë asimetrike që zbulonte me mençuri njërën shpatull, RiRi aksesoi me një palë vathë me pëlhura kristali që ushqenin rrathët e saj. Theksimi i vathëve të saj të ndritshëm të diamantit, ishte veshja e saj e ndërlikuar, e cila gjeti qoshet e saj të ushqyerjes së belit, të ngritura në një gisht të hollë të gjatë dhe flokët e saj si të një voglusheje të bëra me gell me efekt të shkëlqyeshëm dhe të butë. Ajo e kompletoi pamjen me një shkëlqim të shëndetshëm, bronzi të thellë dhe tymi buzësh të kuqe të ndritshme, duke evokuar shkëlqim në modë të dallueshme Bad Gal.

Rihanna mund të jetë duke mbajtur jashtë vëmendjes të albumit të saj të ri, por ajo vazhdon të siguroj një frymëzim të pafund bukurie në ndërkohë.

 

Burimi: vogue.com