Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Pamjet më të mira të thonjve në mbrëmjen e çmimeve Emmy 2019!

Nata e çmimeve Emmy 2019 ishte e tëra për elegancën në televizion, gjatë së cilës pamë edhe shumë arte të bukura të thonjve. Vera ishte e përqëndruar në neon, tie-dye dhe yje, por për vjeshtë, jemi kthyer nga ngjyrat më të errëta dhe më të guximshme, sëbashku me metalik shkëlqyes, art me hapsirë negative, e zezë jo aq bazike.

Ashtu si kemi parashikuar, tapeti ngjyrë vjollce ishte i mbushur me ngjyra mbresëlënëse, dizajne dhe shkëlqim.

Hasley: Ngjyrë e bukur lavande

Kerry Washington: Ngjyrë të zezë me gurë diamanti

Billy Porter: Kristale hiri

Lyric Ross: E zezë dhe ari

 

Natasha Lyonne: Gjysmë hëne