Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Pamjet më të mira të rreshtit përpara nga Java e Modës së New Yorkut

Një tjetër Javë e Modës së New Yorkut ka ardhur dhe ka shkuar. Dhe derisa kishte një mori veprimesh në sfilatën vjeshtore 2020, rreshti i parë është vendi që duhet të jetë, ku musafiret e famshme ofrojnë ide të flokëve dhe grimit për të na energjizuar deri në xhiron tjetër të shfaqjeve.

Kendall Jenner mori pjesë në shfaqjen Longchamp me flokë të ndara në mes dhe me ngjyrë të buzëve shkëlqyese derisa Tory Burch që kishte përdorur Adwoa Aboah për freskim të fytyrës e mori me një çehre të ndezur.

Tek shfaqja Michael Kors, bjondja bukuroshe Blake Lively e morri vëmendjen flokët e saja në formë valore. Përgjatë dhomës, aktori Issa Rae përfshiu gjatësinë e saj në një simite të ulët anësore. Megjithatë, askush nuk e komandoi dhomën ashtu si Gabi Butler dhe Lexi Brumback, zonjat kryesore të Cheer të Netflix, të cilët bënë debutimin e tyre në Javën e Modës në shfaqjen e vjeshtës së vitit 2020 të Brandon Maxwell, dhe më pas dolën në Tory Burch me qëndrimet e tyre me shpirt të lartë dhe të miratuara nga Daytona. Këtu, më shumë nga bukuritë më të mira në rreshtin e parë duken nga Java e Modës në New York.

 

Ciara në shfaqjen vjeshtore Tom Ford 2020

 

Katie Holmes në shfaqjen vjeshtore Ulla Johnson 2020

 

Miley Cyrus në shfaqjen vjeshtore Tom Ford 2020

 

Kendall Jenner në shfaqjen vjeshtore Longchamp Paris 2020

 

Zazie Beetz në shfaqjen vjeshtore Rodarte 2020

 

Blake Lively në shfaqjen vjeshtore Michael Kors 2020

 

Storm Reid në shfaqjen vjeshtore Longchamp 2020

 

Fernanda Ly në shfaqjen vjeshtore Zimmermann 2020

 

Issa Rae në shfaqjen vjeshtore Michael Kors 2020

 

Gabi Butler dhe Lexi Brumback në shfaqjen vjeshtore Tory Burch 2020

 

Adwoa Aboah në shfaqjen vjeshtore Tory Burch 2020

 

Burimi: vogue.com