Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Pamjet më moderne të flokëve për stinën e vjeshtës!

Për fat të keq, jemi në prag të stinës së vjeshtës, gjë e cila nënkupton: stile dhe prerje të reja të flokëve. Për këtë stinë do shihni anë të thella të ndara të flokëve, bishtaleca të lëmuar si dhe kaçurrele të krehura. Me siguri që do gjeni një trend të flokëve që do e provoni në shtëpi.

Pjesë të thella të ndara nga anash

Shirita koke

View this post on Instagram

Bouncy 😍 @kehaulanisanares Makeup: @bookjanelle

A post shared by Kathleen (@kathleen_hair) on

Fije të flokëve të lëshuara anash

View this post on Instagram

⚡️⚡️⚡️

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Bishtalec i ulët i lëmuar

View this post on Instagram

Birthday 🍰 @samimiro @maneaddicts

A post shared by Kathleen (@kathleen_hair) on

Zbukurime të shumta

Gërsheta të veçanta

Valë e stilit të vjetër

Kaçurrele të krehura

Valë të buta