Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Më shumë se e gatshme për tu zhytur në sezonën e verës…

Nëse është një person që e përqafon një ndjenjë të lirisë në ajër në kohën kur masat e mbylljes si rezultat i pandemisë kanë filluar të hiqen, është Kaia Gerber. Debutimi i flokëve të sapo zbardhura e shoqëruar me familjen e saj tek Cafe Habana në Los Angeles, modelja dukej më shumë se e gatshme për tu zhytur në sezonën e verës.

© Backgrid

Bërja e flokëve nga ngjyra gështenjë kafeje, platine, marka tregtare e Gerber të stilit bob është transformuar krejtësisht. Flokët i kishte kombinuar me lëkurën bronz, grim minimal, dhe natyrisht, garderoba që kishte veshur që nga lëndimi që kishte pësuar 5 javë më parë.

Derisa kjo është një pamje totalisht e re për Gerber, ajo më parë kishte aluduar se kishte përjetuar kënaqësi me flokët e saj në periudhën fillestare të pandemisë, kur ajo kishte shpërndarë një video në Instagram të Audrey Hepburn duke i prerë skajet e titulluar “unë tani”. Ajo më vonë foli për “theksimi në shtëpi” që e kishte bërë vet, duke rezultuar në stil bob brune që e kishte para se ta zëvendësonte stilin e saj në bjonde të plotë. Është e paqartë nëse modelja kishte zbardhur flokët – një shkathtësi për një stilist flokësh DIY – por një gjë është e sigurt: Gerber tërheqë ngjyrën bjonde me gjakftohtësi.

 

Burimi: vogue.co.uk