Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Lista e produkteve kozmetike që do ju duhen këtë verë!

Lista e produkteve të kozmetikës për të cilat do keni nevojë në mënyrë që t’i mbijetoni verës së nxehtë.

Stinë e re, listë e re. Parashikimi i bukurisë për këtë verë kërkon ndriçim të thellë, ngjyrë dhe shkëlqim. Në vazhdim mund të shihni listën tonë të produkteve të përzgjedhura për një verë sa më të bukur.

Bourjois Gloss Sweet Kiss

Kombinimi perfekt i shkëlqimit ekstrem dhe komfortin e serumit!

Rimmel Eyebrow Gel

Pa njolla dhe pa zbehje në mënyrë që vetullat të jenë në rregull përgjatë gjithë ditës!

Bourjois Satin Edition Eyeshadow

Ju jep mbulimin e një kremi dhe finesën e një pluhuri.

Revolution X Tammi Tropical Paradise Eyeshadow

Paletë me hije ekzotike me 23 ngjyra të bukur mat dhe me shkëlqim, me një larmi të gjallë ngjyrash të krijuara për të gjithë dhe të gjitha tonet e lëkurës.

Rimmel Bronzer Kate

Paletë me 3 hije të shkëlqimit, e dizajnuar special nga Kate Moss.

  • Hije ndriçuese
  • Shkëlqim rrezatues

Revolution Pro Pressed Glitter Eyeshadow

Me asnjë nevojë për ngjitës, xixat tona të shtypura janë një mënyrë e lehtë dhe pa probleme për të shtuar shkëlqim në pamjen tuaj.

Bell HypoAllergenic  Face&Body Illuminator

Kushtuar gruas e cila dëshiron që t’i jap lëkurës pamje të freskët dhe të pushuar mirë. Formula që përmbanë pigmente me aromë margaritare, sjellë efekt të mirë dhe rrezatim natyral për lëkurën.

Pupa Mascara Vamp Waterproof

Maskarë revolucionare vëllimore për qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Rezistent ndaj gjithçkaje: ujit, lagështisë, temperaturave të larta.

Bourjois 123 Perfect Foundation

Luaj me korrigjimin e ngjyrave për të arritur ngjyrën e përkryer. Formula e saj inovative kombinon 3 pigmente korrigjimi për lëkurë të përsosur me zero të meta:

  1. Pigmente të verdha për të fshehur qarqet e errëta dhe për t’i dhënë lëkures pamje të pushuar.
  2. Pigmentet vjollce për të korrigjuar zbehjën në fytyrë dhe për të rritur shkëlqimin.
  3. Pigmente të gjelbra për të neutralizuar skuqjen për një ngjyrë të barabartë në lëkuren tuaj.

Revolution Waterproof Eyeliner

Ky vjiezues i lëngshëm, që mund të përdoret lehtësisht, është intenziv në ngjyrë dhe ka qëndrueshmëri përgjatë gjithë ditës!