Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Lacoste Pour Femme Elixir

Lacoste Pour Femme Elixir është një parfum unik dhe i sofistikuar i cili rrit feminilitetin më të mirë të Shtëpisë Franceze të Modës. Të kujton siluetat e gardërobës Lacoste, kjo aromë e re për gratë është e guximshme, e paimitueshme dhe e identifikueshme menjëherë. E projektuar dhe e bërë për gratë hedoniste dhe me vetëbesim, ajo triumfon pa arrogancë, duke përzier sigurinë me elegancën e zotëruar. Është partneri ëndërr për gratë që guxojnë të jetojnë jetën e tyre në maksimum.

Në këtë përbërje origjinale, trëndafili delikat u lë vendin luleve të bardha të bollshme dhe sensuale. Në zemër, një buqetë bujare e Gardenia Brazilian përzier me notat pluhur të heliotropit vjollcë dhe Jasmine Sambac. Rrezatues dhe varësues, ky kombinim është përmirësuar në notat e sipërme nga petalet e freskëta të jasemines dhe kokrra e piperit rozë elegant me gaz dhe portokalli mandarinë. Më në fund, aroma shkrihet në një tuberozë të kushtueshme, e rritur nga një akord i drurit me eliksir i ndërthurur me vetiver dhe e mbështjellur me vanilje.

 

*Ky produkt mund të blihet tek pikat shitëse të UNI Cosmetics.