Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Krem për trup Lacoste Pour Femme

Kremi për trup Lacoste Pour Femme për gratë është një krem i fshehur me notat pluhur dhe drunore të aromave Lacoste Pour Femme. Një strukturë e lëngshme, me të vërtetë e hollë që bashkohet me delikatesë në lëkurë, duke e lënë atë tjetër por të butë. Mënyra ideale për të ringjallur gjurmët e tjera të aromës së freskët orientale, duke nxjerrë notat e gjalla të portokallit, transparenca e trëndafilit dhe eleganca e Patchoulit.

  • Notat kryesore: freesia, mollë, spec.
  • Notat e mesme: trëndafili, heliotropi, jasemini, hibiskusi dhe vjollca.
  • Notat bazë: kamoshi, kedri, temjani, druri i sandalit, labdanumi.

 

*Ky produkt mund të gjendet në pikat e shitjes së UNI Cosmetics, me çmim prej €19,99.