Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Këto janë ngjyrat e flokëve që do i shihni kudo për stinën e vjeshtës!

Arritja e një lëkure të njomë dhe një hije të përsosur bronzeri janë gjithnjë një gjë e preferuar gjatë verës. Por cila nuk është sipas teknikes së ngjyrës Miranda Shaffer? Ngjyra e flokut.

“Neve shohim shumë klient që kthehen në salon me flokë të zbardhuara si dhe me një ngjyrë të oksiduar në vjeshtë,” thot ajo. Kërkesa e zakonshme e ngjyrës së flokut: diçka më ndryshe.

Më poshtë do të mund të shihni ngjyrat që pritet ti shihni për stinën e vjeshtës:

Rifreskim i bjondes

Rrënjë natyrale pa ngjyrë

Flokë të kuqe

View this post on Instagram

Face it, Tiger…

A post shared by Zendaya (@zendaya) on

Fije me ngjyrë kanelle

Bjonde roze

Bjonde hiri

Bayalage

Çokolatë e errët

Roze