Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Këpucët katrore janë rikthyer si një trend i famshëm për këtë vjeshtë!

Quajeni efekti Bottega, por stinë pas stine të mbizotërimit të këpucës me maje, këpucët katrore janë rikthyer për të triumfuar. Daniel Lee, për koleksionin e tijë inaugurues të aksesorëve tek Bottega Veneta, debutoi për këpucët katrore të lëmuara si dhe ato të thurura të cilat për 1 moment fituan publikun e modës. Që nga atëherë koleksioni ka filluar një ringjallje të këpucës katrore, me shumë brende duke iu bashkangjitur këtij trendi për këtë sezonë.

Nga sandalet formë katrore nga Bottega e deri tek brendet që ofrojnë këpucë të ngjashme me çmime më të volitshme, këto janë këpucët formë katrore që duhet t’i keni.

Efekti Bottega

View this post on Instagram

Uniform 🖤

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

Sandale minimale

View this post on Instagram

Weekend fit 💁🏻‍♀️

A post shared by Tania Sarin Araradian (@taniasarin) on

Sandale pune

Sandale feste

Këpucë të mbyllura

View this post on Instagram

today’s details 🖤

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier) on