Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Kareena Kapoor Khan pa grim duke bërë foto selfie të mahnitshme

Kareena Kapoor Khan nuk njihet për performancat yjore dhe as për stil. Kurdo që aktorja del për të shëtitur në qytet, ajo arrin t’i josh një numër jo të vogël të njerëzve me stilin e saj elegant. Nga garderoba e saj e zakonshme e fitnesit tek kostumet e saj në qilimat e kuq, ajo din se si të bëjë përshtypje policinë e modës. Me një numër të madh të adhuruesve që e ndjekin në internet, Kareena shpeshherë ndanë fotot e saj në Instagram që bëhen menjëherë virale.

Rrishtazi, Kareena bëri disa foto selfie tërheqëse. Duket se aktorja është duke përjetuar një ditë të bukur së kënaquri me pamjen jashtë ballkonit të saj. Ajo dukej shumë tërheqëse me grim.

View this post on Instagram

Up to some shade-y business… 🤣 #KaftanSeries

A post shared by Kareena Kapoor Khan (@kareenakapoorkhan) on

Së bashku me foton, ajo e ka të qartë dashurinë e saj për kaftan dhe kishte shkruar, “tani me një hije biznesore… 🤣#KaftanSeries”.

Gjatë punës së saj, Kareena do të duket në ‘Laal Singh Chaddha’ së bashku me Aamir Khan. Filmi është një përshtatje zyrtare e filmit “Forest Gump” të aktorit të famshëm, Tom Hanks. E bërë nga regjisori Advait Chandan, filmi është xhiruar në disa qytete. Parashikimet janë që filmi do të shfaqet në kinema gjatë krishtlinjdeve në fund të këtij viti.

 

Burimi: timesofindia.indiatimes.com