Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Jennifer Lopez del në Miami me garderobë pas Super Bowl

Vetëm pak ditë pas përmbylljes së ndeshjes finale të futbollit amerikan, të ashtu-quajtur Super Bowl, me një pamje elektrizuese, Jennifer Lopez ka vendosur që të josh edhe njëherë publikun me veshjen e saj. Duke dalë nga ndeshja bashkë me vajzën e saj, Emme, e cila poashtu mori vëmendjen e publikut, Lopez shpalosi një set të pjesës abdominale të trupit me një pamje rrezatuese.

Lopez i ka bërë pjesë të ADN-së së saj ushtrimet fizike përgjatë këtyre viteve dhe pamja e ditës së djeshme nuk bëri përjashtim të këtij rregulli. Këtë herë, garderoba e saj me pamje leopardi, ishte e shoqëruar me një shkëlqim për buzë dhe me një stil të flokëve top knot. Kompleksioni e kompletoi pamjen e saj. Mbase, kur e mahnitë publikun botëror me performancë joshëse, nuk ka pse të mos vazhdoj kështu edhe në të ardhmen.

 

Burimi: vogue.com