Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Inspirohuni nga të famshmit për veshje plazhi!

Përgatitja për plazhë nuk kupton vetëm gjetjen e duhur të bikineve. Edhe pse është parësosre, sjellja e çantës së duhur si dhe kapelës dhe kremës kundër diellit, është po aq e rëndësishme. Ne e dijmë që ju dini se çfar të sillni në plazhë, për ate ne do kalojmë në veshjet e plazhit. Ju do mundej të vishni thjesht pantollona xhinsi të shkurtëra me pjesën e lartë të bikineve dhe të përfundoni ditën, por për juve zonja që dëshironi të zotëroni silin e plazhit, si të famshmit që ju i doni, vazhdoni të lexoni.

Meghan Markle

The Duke And Duchess Of Sussex Visit Australia - Day 4image

Dukesha e Susex dhe stili i saj kanë ndjekës besnik. Kur ajo veshi fustanin me shirita në një plazhë në Australim ne e pëlqyem atë fustan.

Chrissy Teigen

imageimage

Veshja e Chrissy Teigen definitivisht është e përshtatëshme për një dite me diell dhe rërë. Me gjasa që bikinit do jenë nën atë veshje. E vetja gjë që do ndryshonim, janë taket e larta që do i ndërronim me një palë sandale të ulëta.

Sofia Vergara

Celebrity Sightings In Los Angeles - March 29, 2011image

I duam rrobat që përshtaten. Aktorja e Modern Family iu tregoi të gjithve se si të vishni hije të ndryshme të të kaltrës nga koka në këmbë.

Doutzen Kroes dhe Eva Longoria

Day 7 Celebrity Sightings - The 70th Annual Cannes Film Festivalimage

Do na pëlqenin cila do qoftë e veshjeve nga Doutzen apo Eva por nëse dëshironi veshje 2 pjesëshe atëherë inspirohuni nga pamja e Kroes si dhe mos mbathni sandale sepse sidoqë të jetë jeni në plazh.

Lily Collins

imageimage

Bikinit që mund ti vishni edhe si veshje njëpjesëshe me një palë pantollona të shkurtëra apo ndonjë fustan të shkurtër janë perla e plazhit. Nuk do të keni nevoj të ngarkoni çantën e plazhit, duke shtuar vend për ushqime të ndryshme, pije, peshkir, krema etj.