Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Inspirimet më të mëdha të flokëve dhe grimit për Ditën e Shën Valentinit!

Shihni pamjet më poshtë të personave të famshëm dhe përfitoni rastin të mësoni disa nga inspirimet më të mëdha për Ditën e Shën Valentinit.

 1. Zonjushë natyrale – grim i lehtë dhe buzë të kuqe
 2. Linja të dashurisë – thonj të kuq me linja të prera
 3. Princeshë e bukur – imazh i mahnitshëm i një princesheje
 4. Sytë tek ju – fokusimi i grimit në pjesën e syve duke i theksuar sa më shumë
 5. Dashuri elektrike – buzëkuq me nuanca të ndezura dhe plot gjallëri
 6. Shirit i kuq – kapja e flokëve bishtalec me një aksesor të kuq
 7. Zgjuar tërë natën – një pamje diskoje apo ahengu, me detaje ekstravagante
 8. Dëshirë e errët – pamje e rëndë, me grim më të theksuar
 9. Manikyr me forma gjeometrike – thonj me nuanca të lehta bardhë-nudo, në formë katrore
 10. Shkëlqim rozë – pamje e lehtë me buzëkuq rozë
 11. Guxim për vallëzim – pamje vallëzimi, me fjongo të lidhur në kokë si një balerinë
 12. E tëra në të bardhë – veshje me ngjyrë të bardhë, duke ia përshtatur edhe flokëve bjonde