Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Ide pranverore moderen për një manikyr të bukur!

Disa ide të ndryshme të artit të thonjëve të cilat do ndryshojnë lojën e thonjëve për ju.

Arti i thonjve nuk po shkon askund. Falë Cardi B dhe shumë artistëve të talentuar në pistat e modës për stinën e pranverës, arti i thonjve është rikthyer më shumë se kurr. Kësaj here, e gjitha është për 2 trendet më të mëdha: zbukurimet 3 dimenzionale dhe thonjtë me logo. Por nëse ju nuk jeni të gatshëm për ato trende të guximshme, ne kemi rrumbullaksuar disa ide të artit të thonjve për këtë stinë nga Instagrami.

Printe të bukura

Thonj me art atletik

 

Arti i pikave

Art Deco

 

Dimenzioni i 3të

Shirit i vetëm

 

Zbukurime luleje

Thonj me logo

View this post on Instagram

Cut the checks #Nails #nailart #hypebae #nike #swoosh

A post shared by Jessica Washick (@jessicawashick) on

Shkëlqim

 

Lule të vogla

Zbukurime me stoli

View this post on Instagram

#unistella

A post shared by Park Eunkyung (@nail_unistella) on

Kristale të akullta

Xixëllimë punk