Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Fotot më të mira nga Java e Modës në Rusi!

Një fjalë e urtë që përdoret në modë thot: “Gjithmonë është Java e Modes diku në botë”. Përderisa shfaqjet kryesore të vjeshtës 2019 në New York, Londër, Milan dhe Paris na duken si një kujtim i largët, dizajnerët në lindje po përgatisin shfaqje për rritjen e publikut internacional. Këtë javë talentët e vendosur dhe të zhvilluar po prezantojnë koleksionet e tyre të fundit në Moskë. Në Moskë ende temperaturat janë të ulëta dhe ndjehet sikur je në stinën e dimrit- mund ti vëreni shallat e trashë dhe çizmet e Dr. Martens. Nga aksesorët ju mund të shihni trende të ndryshme që u popullarizuan në Evropë si: kapelat, shalle të kokës dhe shirita të zebrës. Ka lloje të ndryshme të veshjeve, ku ndër të cilat mund të shihni madje edhe një veshje që i ngjan kostumit të Nasa-s.