Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Florence Amber Roberto Cavalli për femra

Roberto Cavalli lançoi një parfum të ri dhe një shtyllë të re të koleksionit të tyre të parfumeve të quajtur Florence në fund të vitit 2017. Koleksioni i kushtohet rrënjëve të shtëpisë së modës, frymëzuar nga peisazhet toskan. Flanker i parë i linjës del në fillim të vitit 2019 si Florence Amber.

Florence Amber, si dhe origjinali, është krijuar nga ekspertja e parfumerisë Marie Salamagne si një aromë qipro-lule. Edicioni i kufizuar regjistron karizmën unike të qytetit të Firencës dhe e shndërron atë në një aromë të çmuar dhe problematike. E larë në dritën e artë, aroma thuhet se lartëson sensualitetin dhe feminitetin përfundimtar.

Roberto Cavalli Florence Amber ruan shishen e saj elegante nga parfumi i mëparshëm. Motivet që shkëlqejnë në shishe të kujtojnë prodhimin tradicional të qelqit italian. Ajo luan me dritën dhe formon modele magjepsëse. Ngjyra e verdhë pasqyron aromën që i ngjan dritës së ditës.

 

*Ky produkt mund të blihet tek pikat shitëse të UNI Cosmetics.