Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Dizejnatorja Valdete Mustafa mahnit tregun me koleksionin e saj “Stand Still”

Dizejnatorja e mrekullueshme Valdete Mustafa vjen me koleksionin e saj të palltove “Stand Still”, koleksion i cili mahnit me elegancën dhe ekstravagancën e tij.

Koleksioni i quajtur  “Stand Still” në përgjithësi përbëhet nga pallto të gjata, pantollona si dhe bluze me materiale të buta, dizajne glamuroze dhe një shumëllojshmëri të ngjyrave për të përmbushur çdo imagjinatë dhe kërkesë tuajën.

Për lansimin e koleksionit ajo bashkëpunoi me fotografin e njohur Shenoll Zehiri i cili përmes fotografive në mënyrë të përkryer arriti ti paraqes të gjitha detajet të cilat e bëjnë këtë koleksion unik.

Gjithashtu dizejnetorja bashkëpunoi me modelen e bukur Marigona Krasniqi për dukjen e së cilës u përkujdes stafi i mrekullueshëm i rrjetit të studiove të bukuris “Passion” si dhe për këpucët përplot elegancë u përkujdes Mare Shoes.

Në vazhdim mund të shihni foto nga koleksioni dhe po ju lëmë të mendoheni se për cilën nga veshjet do të vendosni ta posedoni ku për secilen nga ato transporti në Kosovë është gratis, ndërsa çmimi i transportit për Shqipëri & Maqedoni është 3.95€.

Fotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete MustafaFotografia e Valdete Mustafa