Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Dizajnet më të mira të thonjve lule që t’i provoni tani

Shikoni, e kuptoj që modelet e thonjve të luleve nuk janë asgjë e re (sugjerim për referencën The Devil Wears Prada këtu), por pas muajsh qëndrimi larg salloneve, çdo art i thonjve ndjehet si gjëja më e freskët në planet. Çiftëzohet me faktin se arti me lule zakonisht është i rezervuar për muajt e ngrohtë, duke zgjedhur disa tani ndjehet i papritur – madje i mprehtë, në varësi të llojit të modelit për të cilin bëni, pasi ka më shumë mënyra për të veshur me lule thonjtë tuaj. Lule me vizatime, retro të viteve ’70 janë padyshim trendi kryesor i vjeshtës falë personazheve të famshme si Dua Lipa dhe Bella Hadid, ndërsa Etsy është plot me dekale foto-reale që duken tepër moderne. Dhe nëse preferoni një marrje më sakarine, ka shumë riffe të ëmbla dhe delikate edhe në lule.

Cilado qoftë preferenca juaj – dhe niveli i aftësive – ne grumbulluam një ton idesh tona të preferuara që do t’ju zgjasin nga tani deri në pranverë dhe më gjerë. Lëvizni për hartimet më të mira të thonjve të luleve dhe bëhuni gati për t’i parë ato në ekran. Do të dëshironi t’i provoni këto sa më shpejt që është e mundur.

 

Dua Lipa nail art

Daisy nail art

Blue studded nail art

blue daisy nail art

Floral french manicure

 

Burimi: glamour.com