Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Dizajne të bukura për thonj stileto!

Ju e njihni formën e thonjve stileto, ajo forma joshëse e përsosur për një mbëmje jasht në qytet.

Ja disa dizajne të bukura dhe joshëse nga të cilat ju do të mund të inspiroheni për manikyrin tuaj të rradhës.

E kuqe e ndezur

Xhelatinë roze

Gucci Gang

Krom

View this post on Instagram

@chaunlegend #stilettosuicide #nailporn #stilettonails

A post shared by Stiletto Nails (@stilettosuicide) on

Nude me theksim

Të tejdukshme

E kaltër

View this post on Instagram

#stilettosuicide #nailporn #stilettonails

A post shared by Stiletto Nails (@stilettosuicide) on

Nude e errët

Bardh e zi

Ombre

Magenta magjike

View this post on Instagram

@nailsbynattis #stilettosuicide #nailporn #stilettonails

A post shared by Stiletto Nails (@stilettosuicide) on

Të bardha me theksim