Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Disa inspirime të stilit të shkurtër të flokëve “Bob”!

Muaji korrik nënkupton që kemi arritur në atë pikë të verës ku të gjith flasin për motin e nxehtë. Dhe për ata me flokë të gjata, kjo verë është vera e bishtalecave të lartë, ose vendosni të shkurtoni flokët dhe t’i bëni ball temperaturave të larta.

Stili i flokëve të shkurtëra “bob” më heret aplikohej nga femrat më në moshë, ose ato shumë të reja, por jo këtë verë. Sot ky stil është një ndër ata më modern dhe shumë i bukur. Me këtë stil ju mund të dredhoni flokët, t’i mbani të drejta apo të valëzuara. Thjesht, ju mund të aplikoni cilin do stil që dëshironi.

“Bob” të ndara në mes

“Bob” me balluke

“Bob” me volum

View this post on Instagram

Who tho?

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

“Baby bob”

“Bob” të lëmuara

View this post on Instagram

Can’t wait for you to see #ComingSoon

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

“Bob” me kaçurrele

View this post on Instagram

back to work

A post shared by ALANNA (@alannaarrington) on

“Bob” në formë gërsheta

View this post on Instagram

Front seat passenger….

A post shared by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on

“Bob” ombre

“Bob” i valëzuar

“Bob” i teksturizuar

“Bob” i lagur

“Bob” asimetrik