Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Disa ide të bukura për veshje të shtatzanisë!

A e keni problem gjetjen e veshjeve të shtatzanisë? A ju pëlqejnë ato pantollonat komode të gjëra? Ka shumë femra që përdorin shtatzaninë si arsye për tu dorzuar nga pamjet moderne. Gjithashtu ju duhet të shfrytëzoni shkëlqimin e shtatzanisë dhe të kaloni ato 9 muaj me stil dhe elegancë. Duke marrë parasyshë se industria e maternitetit po rritet, ju keni zgjedhje të shumta rreth kësaj çështje.

Por nëse nuk keni ndonjë ide apo keni nevojë për pak inspirim, ju jeni në vendin e duhur. Në vazhdim do të mund të shifni disa nga idetë për këto veshje.

Fustani i gjërë pa krahë

1. Strapless Maxi Dress

Fustan i zi me kapelë

2. Black Noodle Strap Dress With A Hat

Pantollone të shkurtëra dhe bluzë e gjatë

4. Shorts And Long Top

Fustan asimetrik me lule

5. Asymmetrical Floral Dress

Fustan të ngushtë me krahë të lëshuar

6. An Off Shoulder BodyCon Dress

Fustan i thjeshtë dhe xhaketë me vija

8. Plain Midi Dress And A Striped Jacket

Kimono me pantollona të shkurtë apo të ngushtë

9. Kimono With Shorts Or Skinny Jeans.

Fustan bohem

10. Bohemian Dress

Fustan i zi formal

11. Black Formal Dress

Fund i ngushtë dhe një bluzë e gjërë

14. FItted Skirt And A Loose Sweater

Fustan me pika polka

16. Polka Dots Dress

Fustan në formë bluze

18. T-Shirt Dress