Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Christina Ricci dizajnon çantën e kozmetikës për Make Up For Ever

Christina Ricci është duke u bashkuar me Make Up For Ever për t’i dhënë një çast çantës suaj kozmetike! Ylli projektoi një çantë përbërjeje me edicion të kufizuar, e bërë prej lëkure artificiale miqësore për kafshët dhe e zbukuruar në kunja për të filluar Make Up Remix Tour të markës. “Frymëzimi im për çantën ishte hard rock takon couture, dhe unë shtova një motiv të buzëve të kuqe në dizajn pasi që më pëlqen të mbaj buzëkuq të kuq”, tha Ricci. “Plus, mendova se do të shtonte një pop argëtues me ngjyra!” Ne jemi dakord! Tour Make Up Remix do të udhëtojë në nëntë qytete në të gjithë vendin, duke i lejuar tifozët të rezervojnë një takim me një nga artistët e markës për një konsultë 30-minutëshe.

 

Burimi: instyle.com