Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Cara Delevingne dhe Ashley Benson bëjnë një shfaqje të rrallë në Javën e Modës

Cara Delevingne dhe Ashley Benson janë ndër qiftet që mbajnë profil të ulët në Hollywood. Modelja dhe aktorja nuk mëtojnë që të shfaqen shumë shpesh së bashku, dhe kur e bëjnë, gjithmonë ndodhë në momente të koordinuara mode. Këtë mëngjes, qifti u shfaq në Javën e Modës Milaneze 2020 ku qasje e tyre plotësuese e veshjes ishte në një ekspozim të plotë.

Te dyja gratë zgjedhën në këtë shfaqje të kenë një pamje të bërë nga rrobaqepësi. Delevingne kishte veshur një kostum dy-copësh të papritur jargavani shumë-ngjyrësh. Të qiftëzuara me një majë të bardhë dhe çizme të bardha, ansambli u ndje i gatshëm për pranverë. Benson, ndërkohë, kishte veshur një fustan të strukturuar me pallto të bardhë, të theksuar me xhaketë të gjerë dhe një rrip të trashë për të përcaktuar belin. Ajo e aksesoi atë me sandale të rripit të këmbës për një prekje më të këndshme. Fronti i tyre i bashkuar – një sensibilitet i lëmuar, i bashkuar – ishte padyshim një nga shikimet më të mira të rreshtit të parë të Milanit.

 

Burimi: vogue.com