Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Çantat me ngjyrë të bardhë që duhet ti keni këtë pranverë!

Çizmet e bardha kishin momentin e tyre në 2017, dhe nëpër stinë shohim ngjyrën e bardhë në çdo cep të dollapit.Këpucë të bardha, bizhuteri të bardhë, pallto të bardhë etj. Këtë pranverë, ne po parashikojmë që çantat e bardha do jenë në trend. E po nëse jo me çanta të bardha, atëherë me çfar do i vishni ngjyrat pastel apo ato neon të ndritshme? Një aksesor neutral është kryesor në ekuilibrimin e trendeve, si dhe e bardha ndjehet më e freskët se sa ngjyra bezh, e zezë apo kafe.

Nëse keni nevojë për disa këshilla stilimi, ne kemi parë disa femra duke mbajtur çantë të bardhë në ekspozitat e vjeshtës 2019: Në Londër, një modele kombinoi një bluzë vjollce me pantollona të gjelbërta në të verdhë me një çantë të bardhë me zinxhir. Nëse nuk ju pëlqejnë çantat e vogla atëher ju mund të përdorni ato që janë më të mëdha.