Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Byzylyku i këmbës është bizhuteria më në trend për këtë verë!

Kjo stinë po shëndrrohet në një stinë e byzylykut të këmbës, që nënkupton se është koha për të zbukuruar këmbët me një bizhuteri të bukur. Ajo mund të jetë e zbukuruar me gurë, e pasur me ekstravagancë të viteve të 00-ta, ose thjesht një zinxhir i arit si një shirit dasme. Ndryshe, kjo pamje u zbatua në tërësi nga Kylie Jenner, e cila në mes të qershorit postoi një pamje nga lart të këmbëve të saja me shkëlqim të cilat ishin të zbukuruara me unaza dhe me byzylyk të këmbëve. Këto shtesa të vogla shtuan një bukuri joshëse në këmbët e yllit.

Me siguri që Jenner nuk është personi i vetëm që ka provuar byzylykun e këmbës, pasi që kjo stoli unike është parë edhe më herët në shumë të tjerë.

Ja disa nga llojet më të bukura që do mund t’i përdorni për këtë verë:

Anklets Are This Summers Latest Trending Accessory