Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Ayesha Curry duket e panjohur me flokët e saj bjonde platine

Si shumica e njerëzve të famshëm në 2020, Ayesha Curry ka bërë ndryshim drastik të flokëve. Dhe derisa është plotësisht i ndryshëm për dallim me çfardo stili që kemi parë deri më tani që ky yll ka përdorur, ajo me të vërtetë e din se si të bëhet mahnitëse.

Ayesha Curry Goes Blonde

Më 18 tetor, Curry debutoi me stilin e saj të flokëve me ngjyrë platine bjonde derisa ishte në veturë me burrin e saj Steph, duke e titulluar foton, “Nëna bëhet bjonde (përkohësisht).” Dhe ngjyra e re e bën atë të duket shumë ndryshe, sa që shumë ndjekës të saj nuk e kishin njohur në fillim.

“Prisni, u hamenda se kush mund të ishte kjo zonjë me Steph???!!!! Duket mahnitëse!” një ndjekës kishte komentuar.

“Vajzë, u hamenda, KUSH është kjo me Steph dhe ku është Ayesha?! Isha e marrë për 0.4 sekonda! Dukesh shumë bukur!” kishte komentuar një tjetër.

Pa marr parasysh tronditjes fillestare, ndjekësit dhe shokët e famshëm të Curry e ndjen që të gjithë pamjen e re të yllit. Por duket se askush nuk e kishte pëlqyer stilin e saj më shumë se burri i saj, i cili kishte bërë një koment të ëmbël por gazmor.

“Ju jeni e bukur, bebi,” kishte shkruar ai. “Dhe mos e lejo askend që të thotë diçka tjetër, ok? E them me shumë seriozitet. Janë disa njerëz zemërngushtë dhe kjo nuk më pëlqen fare. Nuk më pëlqen as edhe një çik. P.S. Nëse parukja të bie në tokë, nuk do t’i them njeri, të premtoj. Një premtim rozë. Është gazmore, por askush nuk do ta kuptoj. Prit – a ishit ju në këtë shtrat gjatë tërë kohës??? Nuk e kam ditur. Tani jam duke bërë xhirro.”

Duke e parë se pamja e saj është e përkohshme, ne jemi të sigurt se Curry do t’i kthehet stilit natyral të flokëve ngjyrë kafeje të errëta shumë shpejt. Por deri atëherë, ne do të presim që të shohim nëse ajo do të kënaqet më shumë me flokët e saja bjonde. 

 

Source: instyle.com