Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Atletet moderne që çdo femër i dëshiron!

‘SHE’ zbulon tarifat e blerjeve të bëra përmes linqeve në këtë postim.

Vetëm disa vjet më parë, ju nuk keni mundur të dilni jashtë pa parë një vajzë që ka veshur Vans slip-on atlete. Por tani ka marka të reja të “tilla” në treg. Ndoshta e keni vënë re nëpër të gjithë Instagramet apo këmbët e redaktorëve dhe blogerëve rrjedhën e këtij Muaji të Modës. Apo ndoshta i keni vërejtur këpucët e dy vajzave të quajtura Kendall Jenner dhe Gigi Hadid.

Jemi duke folur për Vans Old School atletet, të cilat aktualisht nuk janë diçka e re në përgjithësi. Në fakt, stili të ulëta-larta ka qenë rreth e rrotull, dhe i popullarizuar, gjithmonë. Dabney Lee, drejtor i lartë i Vans të Global Merchandising, shpjegon se Old Skool “ka qenë markë ikonë që nga paraqitja e saj në fund të viteve të ’70”.

Është e qartë se këto atlete kanë qëndrueshmëri të madhe – kështu që pse të mos i bleni një palë?


Kendall Jenner ka kombinuar atletet e saj me pantallona lëkure dhe xhaketë leopardi. Kopjoni këtë pamje sa më shpejtë.


Këtu është një stil mjeshtrie me shtresa për temperaturat e viteve të 50-ta (aka, këtë kohë të vitit): triko, streçe dhe Old Skool atlete.


Kombinimi i atleteve me një pjesë më femërore, si këto midi pantallonat e gjëra, është gjithmonë një A + kombinim.


Gigi Hadid nuk mund të jetë më tërheqëse se sa në një T-shirt të saj të bardhë (të mbishkruar G.I.Joe), xhinse të zeza të ngushta dhe Old Skool atlete.


Vans Old Skool ($60)


Vans Metallic Old Skool ($70)


Vans Premium Leather Old Skool ($70)


Vans Armor Leather Old Skool DX ($85)


Vans Canvas Old Skool ($55)


Vans Old Skool ($55)

Vans Old Skool ($55)