Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Arti më i freksët për thonj të frymëzuar…

Ne mund të shpenzojmë orë të tëra ulur në karriget e sallonit duke i rregullur rrënjët apo duke i prerë majet e flokëve, dhe duke shpenzuar me qindra dollarë duke e mbajtur stilin e veshjes në linjë me kohën, por sa kohë shpenzojmë që të jemi të sigurtë që thonjt tanë janë poaq stiluese sa vet ne?

Jo mjaftueshëm, nëse na pyesni ne.

Duke bërë manikyrë të jashtëzakonshëm me një ngjyrë dhe ngjitësin e çuditshëm të thonjve, arti i ri për thonj të sezonës pranverore dhe verore do të jetë rreth linjave grafike, si dhe ca punë metalike

Për të frymëzuar vitizën tuaj të rradhë tek artisti i manikyrës, ne i kemi mbledhur disa postime instagrami për t’ju frymëzuar.

 

THE NEW FRENCH MANI

CANDY-COLOUR DREAMS

FACE FORWARD

LINE UP

View this post on Instagram

White lines by @miakinails 📏📏

A post shared by Beautystack Gang (@beautystackgang) on

SPOTS AND STRIPES

ALL WIRED UP

GREEN GARDEN

FENDI AND MADONNA

WRIGGLE ON

View this post on Instagram

#metgala #nailart for @olivebitties 🐚

A post shared by Eda & Anna Levenson | LFN (@ladyfancynails) on

MINIMALIST FANTASY

View this post on Instagram

More minimal options with black dots ⚫️

A post shared by Alicia Torello (@aliciatnails) on

WHEN LIFE GIVES YOU

RED SKY AT MORNING

CH-CH-CHERRY BOMB

BLUE VALENTINE

ICE-CREAM SUNDAYS

BLUE IN BLOOM

BLOCKED OUT

View this post on Instagram

Close up of sharp angles for @yassstina

A post shared by Alicia Torello (@aliciatnails) on

 

Burimi: elle.com.au