Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Arti i thonjve nga manikyristi koreano-jugor

Ekzistojnë lloje të ndryshme të artit të thonjëve, por kohën e fundit arti i thonjëve diamant po merr botën.

Më herët kishim artin e thonjëve prej xhami, por tani manikyri merr një hap para ku për tu arritur arti i thonjëve diamant, manikyristja merr copëza xhami të thyera dhe krijon një art multidimensional i cili duket sikur një diamant i vërtetë në thonjët tuaja.

Shikoni dhe mahnituni me këtë lloj arti të thonjve:

 

Burimi: newbeauty.com