Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Arti i thonjve me flutura është trendi i rradhës për vjeshtë!

Trendi i rradhës i artit të thonjve me flutura u inspirua nga vitet e 90.

Nuk po mundemi të kuptojmë saktësisht, por vitet e 90-ta po rikthehen, dhe të jemi të sinqert, kjo gjë po na pëlqen.

Javën e kaluar Kylie Jenner shfaqi thonjtë e saja me artin e thonjve me flutura në Instagram, ku ajo postoi thonjtë e saja nude me flutura ngjyrë roze dhe gurë. Thjesht shikoni faqet e teknikëve të thonjve ose hashtag #butterflynails në Instagram dhe do të shihni një mori të dizajneve të ndryshme të përsosura me këtë lloj të artit.

Nëse dëshironi të aplikoni edhe ju këtë trend, por nuk dini se nga t’ja filloni, neve kemi tërë inspirimin për të cilin juve keni nevojë.

View this post on Instagram

Hands down my top 5 colors by @valentinobeautypure. I LOVE everything about this color, from how vibrant to how pigmented to how GOOD it looks on everyone. I’m here for it all 🍊 • 💮 used @valentinobeautypure 110 BODACIOUS 135 SKIN TIGHT SOFT TOUCH CRYSTAL CLEAR 💮 use code “VANESSA” for an extra 10% off OR click the link in my BIO • #nails #charlottenails #charlottenailtech #charlottenails #queencitynails #queencitynailtech #ncnailtech #cltnails #mooresvillenails #nailinspo #nailsbeauty #nailedit #nailart #glitter #nailartoohlala #naillove #naildesigns #nailideas #notd #nailartdiary #nailstyle #nailsofinstagram #shortnails #acrylicnails #butterflynails #TEAMVALENTINO #VALENTINOBEAUTYPURE

A post shared by mooresville nail tech (@v.midnails) on

Flutura nuk është e caktuar se duhet të jetë vetëm në 1 thua, ju mund të aplikoni ato edhe në thonj të tjerë.

View this post on Instagram

Flying High 🦋

A post shared by Dippy Cow Nails™️ (@dippycownails) on