Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Arti i ri i thonjve që është popullarizuar shumë ditëve të fundit!

Nëse nuk e keni vërejtur, këtë verë ka patur trende të ndryshme të thonjve. Që nga java e peshkaqenëve, thonj neon në thonj salcë pikante. Nëse keni menduar që kemi përfunduar me trende të thonjve, mendohuni edhe njëher: po ju prezantojmë thonjtë me vrimë.

Ky trend u prezantua nga manikyristia Britney Tokyo e cila rregulloi manikyrin për këngëtaren shqipëtare Rita Ora me po këtë art të thonjve. Ajo përdori trendin tie-dye të përzier me neon shkëlqyes dhe një vrime formë zemre në maja të thonjve.

Ajo i quan këto thonj “Tie-dye emocone të lumtura,” dhe ndjekësit e sajë pajtohen me këtë.