Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

9 trende të stolive që nuk duhet të përfundojnë në 2019!

Kur shikoni prapa në fotografi të vjetra të juajat, ju do mund të shihni sakt se cilat bizhuteri i kishit në obsesion në atë kohë.

Disa tendenca vijnë dhe shkojnë shpejt, por disa kanë fuqi të qëndrueshme.

Në 2019, për shembull, guaskat shtrihen përtej plazhit dhe muajve të verës.

Ne jemi gjithashtu të ngazëllyer për të përzier dhe përshtatur unaza me gurë të çmuar ylberi dhe grumbullimin e bylyzykëve në këtë sezonë, duke sjellë një dëfrim më shumë për pamjen tonë.

 1. Vathët në formë rrethi të artë

  View this post on Instagram

  Happy St. Patrick’s Day! 🍀💚. #SelenaGomez

  A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on

 2. Qafore me monedhë

  View this post on Instagram

  Drink anyone? 🐯

  A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

 3. Unaza ylberi

 4. Vathë skuplturore dhe gjeometrike

  View this post on Instagram

  BRAIDS ~ @blackishabc

  A post shared by Tracee Ellis Ross (@traceeellisross) on

 5. Bizhuteri me forma guaske

 6. Bizhuteri kristali

 7. Byzylyk të shtresuar

 8. Figura delikate

 9. Bizhuteri alfabeti

  View this post on Instagram

  Wear your dreams @renttherunway

  A post shared by HAJRA (@hajra_aaa) on