Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

9 nuanca të manikyrit dimëror që mund t’i kopjoni nga pasarelat e modës!

Dimri është sezoni i preferuar për të ndryshuar nuancat e paletës së ngjyrave, për të përqafuar stile të reja dhe nuk po flasim vetëm për modë. Kur është fjala për thonjtë tanë, ne mundohemi të marrim gjithçka nga të rejat që ndodhin në pasarelat e modës.

Një koleksion i mahnitshëm i ngjyrave që kemi parë gjatë muajit të modës, duke filluar nga e kuqja, e zezë e theksuar, rozë e shumë nuanca tjera që dizajnerët kanë pasur guxim të eksperimentojnë. Në vazhdim, po ju renditim ngjyrat tona të preferuara e që padyshim përfaqësojnë trendin më të madh dimëror.

Rose Gold – Nails inc.

Dark Metallics – YSL

Classic Red – OPI

Gold – Orly

Primrose Street– Nails inc.

White Pearl – Celestial

Absolute Black – Jin soon

Black berry – Nailberry

Tickle My France-y – OPI