Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

8 trendet e këpucëve që duhet t’i keni këtë vjeshtë!

Nga metaliket në çizme ushtarake, diçka kristale dhe diçka unike.

Çizme ushtarake

Çizmet ushtarake janë rikthyer, ato shërbejnë si një kundërshtim i përsosur i fustaneve ultra-feministe.

Sandale të bardha me rripa

Sandalet e markës Bottega Veneta janë stili i preferuar i sandaleve për këtë sezonë. Vazhdoni me zgjedhjen e këtij trendi edhe për stinën e vjeshtës.

Çizmet e bardha

Trendi i çizmeve të bardha vetëm që po bëhet më i famshëm, dhe këtë sezonë do shihni shumë çizme të gjata dhe të bardha.

Printe kafshësh

Asnjëher nuk do të gaboni nëse zgjedhni këpucë me printe kafshësh.

Këpucë me take të larta

Taket janë një trend i duhur në kohë të duhur. Të kombinuara me një palë pantollona të ngushta të zeza dhe një xhaketë, kjo pamje duket bukur dhe moderne.

Çizme të gjëra dhe të lëshuara

Këto japin ndjenjën e viteve të 80-ta dhe 70-ta. Ato janë kundërshtimi ideal i xhinseve me mes të lartë dhe fundeve të shkurtë.

Me shkëlqim

Pak shkëlqim ndryshon tërë pamjen.

Metale

Çizmet metalike janë një veçori e përsosur për pamjen tuaj.