Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

8 idetë më të bukura të stileve të flokëve për pranverë!

Balluket e shkurtëra, bishtalecat e lartë dhe theksimet e freskëta po bërtasin që dimri përfundoi.

Për shumicën e njerëzve që kalojnë dimrin duke mbuluar kokën dhe flokët e tyre me kapela dhe shalle të ndryshme, pranvera nuk mund të arrijë edhe më shpejtë. Dhe për t’ju emocionuar në lidhje me pranverën dhe se dimri ka përfunduar, ne kemi sjellur disa nga stilet më të bukura të flokëve.

Theksime ari-roze

Nyje të larta dyshe

View this post on Instagram

Glossy.

A post shared by Lesley (@freshlengths) on

Balluke të shkurtëra

Punxhe të viteve të 90ta

Teksturë të çrregullt

View this post on Instagram

Maria! Maria! 💋

A post shared by Z (@zaharaadavis) on

Rrënj të ekspozuara

Bishtalec të lartë

Valë të gjata