Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

6 mënyra verore se si ti përshtatni çizmet me veshje!

Ndoshta i keni parë 1 palë çizme të bukura gjatë një shitje verore. Ndoshta nuk po keni kohë të shijoni kulmin e motit të nxehtë dhe të rregulloni një pedikyr çdo javë. Ka shumë arsye se përse ju mund të përshtatni një palë çizme tani. Në fakt, ato mund të duken edhe më bukur me veshje verore se sa ato të dimrit.

Këto veshje verore të cilat përfshijne çizmet janë këtu për t’ju dëshmuar atë që ne po flasim:

Përshtatni 1 palë çizme me një maicë të bardhë klasike dhe 1 fund luleje

 

Përshtatni 1 palë çizme me take me një fustan të gjatë dhe 1 xhaketë të zezë për një pamje lustruese

 

Bëjeni fustanin tuaj me butone më pikant me një palë çizme combat

 

Një fustan valë valë shumëngjyrësh plus një palë çizme të zeza me maje

 

Përdorni këtë mundësi për të praktikuar aftësitë tuaja për përzierje të printeve

 

Një palë pantollona të gjëra dhe një maicë me një palë çizme me ngjyrë pastel