Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

5 truqet e aksesorëve të flokëve që duhet të provoni

Aksesori i flokëvë ishte shumë i famshëm në vjeshtë/dimrin e 2017, mbajtja e lidhëseve, kapëseve dhe shallëve në flokë nuk ka qenë asnjëherë më e pranishme dhe më e lehtë. Lexoni më poshtë për pesë mënyrat tona të preferuara…

Fjongo flokësh

Fjongot e zezë janë diçka që mund të shihni në shumë shou televizive dhe janë një lajm i madh. Shumë të lehta dhe të përballueshme, këta janë një trend i shkëlqyeshëm për flokët në këtë sezon të ftohtë.

Shirit delikat Alis


Nëse aksesori i bukur dhe femëror është gjëja juaj, përcaktohuni për këtë shirit. Gjithçka që ju duhet është një shirit metalik për flokë dhe pak dekorim, do dukeni e veçantë kur e kombinoni me flokë jo të ngarkuar.

Kapëse të thjeshta flokësh

Mënyra më e lehtë që të mbani aksesorin e flokëve është thjeshtë të rrëshqitni flokët brenda tij. Nga kapëset e thjeshta deri tek dizajnet më ekstravagante, përcillni dizajnuesit si La Perla për të qenë në hap me kohën.

Shirita të mbuluar me qime

Kjo gjë mund të duket mashtrim por shiritat e mbuluara me qime mund të duken retro dhe cool, posaçërisht nëse përshtatni ngjyrën e aksesorit me atë të flokëve.

Shall për flokë

Stilet retro janë duke u kthyer kudo, nga flokët e dredhura ata të inspiruara nga e kaluara e deri tek shallët e flokëve.